Zvuková a frekvenční masáž tibetskými mísami

Pro uvolnění, léčení a hluboký odpočinek .

Více o masáži
 
harfa
 
 

Při léčení tibetskými mísami se využívá harmonických zvuků a léčivých vibračních účinků mís k pročištění a obnově energetické rovnováhy těla. Hraní na tibetskou mísu má nesporný vliv na lidskou psychiku i na fyzickou kondici. Dochází k pročišťování a bystření mysli, a celkové harmonizaci.

Vibrace mísy pomáhají energii navrátit se do původních zdravých frekvencí a umožní ji opět plynule téct. Léčení a uvolnění funguje jak na fyzické, energetické úrovni těla tak i na mentální.

Zvuk léčí

Tibetská mísa disponuje vibracemi, které jsou téměř identické s vibracemi člověka. Lidské tělo, jak známo, obsahuje značné množství vody. Voda umožňuje až třikrát rychlejší přenos vibrací zvuku, než vzduch. Zvuk (vibrace) tibetské mísy je tedy přenášen do těla především prostřednictvím vody v těle. Při hraní dochází k přenosu vibrací z kovu do okolního prostředí a pokud je tibetská mísa při hraní položena na tělo, přechází vibrace z mísy přímo do těla. Vibrace tibetské mísy léčí a oživuje nejen tělo, ale současně i celé okolí, dolehne přesně tam, kam je to potřeba, a danou oblast harmonizuje (zklidňuje či povzbuzuje dle potřeby) - léčí zvukem.

  • Tato harmonizace přináší člověku jakousi vnitřní lehkost, která se promítá do celého jeho života.
  • Masáž probíhá v leže na břiše, mísy jsou pokládányna tělo a v těsné blízkosti těla.
  • Délka zvukové masáže je cca 60 min a probíhá ve studiu Hudbou z nudy z.s.
  • Cena je 1200 Kč
  • Nedoporučuji lidem s kovovými implantáty v těle a dále lidem s medikací psychických poruch.

Hlasový poradce

Více
 
 

Trio triniti

Více
 
 
 

Harfa

Více
 
 

Zvuková masáž

Více
 
 
 

Hudbou z nudy

Více
 
 
 
MenuMenu